KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14688027
nr 1468 8027
Oljemålningar
2 st, Ingrid Ahlin. Signerad, daterad 1990, Modeller, olja på papper, yttermått inklusive ram: 77x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:43:06
150 kr